סיכוי - העמותה לקידום שוויון אזרחי

למחלקה הציבורית בעמותת סיכוי דרוש/ה: רכז/ת פעילות דיגיטלית וקמפיינים

עמותת סיכוי היא ארגון חברה אזרחית משותף לאזרחים ערבים ויהודים בישראל, שמטרתו לקדם שוויון ושותפות בין האזרחים היהודים והערבים. במסגרת העמותה פועלת מחלקה ציבורית שמטרתה קידום הפרויקטים והמטרות השונות של העמותה בכלים ציבוריים, תקשורתיים ודיגיטליים, במספר רב של פלטפורמות וערוצים מקבילים.

תיאור התפקיד:

רכז/ת הפעילות הדיגיטלית של סיכוי אחראי/ת על כל ההיבטים של נוכחות סיכוי ברשת – תפעול ויצירת תוכן בערוצי הניו-מדיה השונים (פייסבוק, טוויטר וכו'), ניהול תוכן ונראות אתר האינטרנט (בעברית ובערבית), יצירה של ניוזלטרים ודיוורים אלקטרוניים שיוצאים מדי חודש, ותפעול מערכת הדיוור. האחריות כוללת הנעה והובלה של מהלכים וקמפיינים ציבוריים ברשת, במטרה לקדם את מטרות העמותה, וריכוז יצירת התכנים, המסרים וההודעות הפומביות של העמותה. התפקיד דורש קשר קבוע עם חברי הצוות של סיכוי בפרויקטים השונים.

בנוסף לקידום הפעילות הציבורית הכוללת של העמותה, רכז/ת הפעילות הדיגיטלית לוקח/ת חלק פעיל ומשמעותי בפרויקט ייצוג האזרחים הערבים בתקשורת על כלל מרכיביו, ויוזמ/ת פעולות שונות ברשת במטרה לקדם את מטרות הפרויקט.

מרכיבי התפקיד:

כישורים נדרשים:

היקף המשרה: 60% משרה (תיתכן אפשרות להגדלת היקף המשרה).

מקום העבודה: לעמותה משרדים בחיפה ובירושלים. התפקיד דורש מפגשים שבועיים באזור המרכז – בהרצליה או בתל אביב.

תחילת עבודה: אוקטובר 2017.

המעוניינים/ות מתבקשים/ות לשלוח, עד ה-1/10/2017, קורות חיים ומכתב נלווה המסביר מדוע את/ה מתאים/ה ומעוניין/ת במשרה (עד 300 מלים) למייל sikkuy.jobs@gmail.com

Silence is Golden